|
Rok w ogrodzie![]() Rudbekia błyskotliwa, którą bardzo lubię. Słoneczko świeci, niebo błękitne, zapowiada się gorący dzień. Już jest 25 stopni w cieniu. Pozdrowienia gorące zasyłam i życzę udanego wtorku. [2019-08-06 09:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko też lubię te kwiatki.mam kilka kępek u siebie filipek [2019-08-06 20:54] Na drugiej stronie pisze PANICULATA Limelight[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-08-06 17:42] Iwonko na etykiecie tej hortensji pisze-hortensja HYDRANGEA ! bednarekzk@arcor.de [2019-08-06 17:33] Witaj Iwonko,u mnie podobna pogoda ,ale na popołudnie zapowiadają deszcz . bea [2019-08-06 10:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |