|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj słoneczne kwiatki... Dzień dobry we wtorek. Słoneczniczek pstry. [2019-08-06 09:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U nas dziś i słoneczko i deszcz był.Troche. Zrobiłam w ogrodzie.ale nic na siłę nie robię.do zimy się wyrobię. Dobrej nocki filipek [2019-08-06 20:56] Witaj Iwonko! Jakie one sliczne bednarekzk@arcor.de [2019-08-06 17:35] to prawda, listki ma bardzo dekoracyjne ivonetka [2019-08-06 11:03] śliczny ten słoneczniczek .Nawet ,kiedy kwiatków nie ma ,to zdobi . bea [2019-08-06 10:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |