|
Rok w ogrodzie![]() Nie mam ochoty na podlewanie ogródka... Mam ochotę na wirtualny spacerek, co też zaraz uczynię :) Miłego wieczoru życzę. [2019-08-05 20:00] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: podlewanie to mnie czeka moze jutro, chyba że spadnie deszcz filipek [2019-08-06 08:05] sliczna róża witaj Iwonkofilipek [2019-08-06 08:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |