|
Rok w ogrodzie![]() Nowy tydzień zacznijcie miło, żeby nic Was nie smuciło. Witam w słoneczny poniedziałek. [2022-03-21 11:48] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko w trzecim dniu wiosny,ciepło u mnie ,idę do ogrodu.wczoraj otrzymałam zamówione lilie ,chyba je posadzę na razie w doniczkach, bo u mnie przymrozki każdej nocy bea [2022-03-23 10:56] Witaj Iwonko mam 2 dni solidnej pracy za sobą,teraz już powoli pójdzie że wszystkim.Nie muszę się spieszyć ,zresztą robota i tak nie ucieknie. Miłego wieczoru filipek [2022-03-21 19:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |