|
Rok w ogrodzie![]() Cynie z pozdrowieniami i życzeniami kolorowych snów oraz miłego niedzielnego poranka. [2019-08-03 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nie udały mi sie cynie, zreszta ja co roku. Z paczki nasion mam 2 kwiaty filipek [2019-08-06 08:07] witaj Iwonko! Co roku powtarzam sobie dlaczego nie posiałam cynii? Lawinia [2019-08-04 15:10] Pięknej niedzieli Iwonko, jestem w drodze więc spokojnie pooglądam Twoje kwiaty 😀🎶🍀 Krystyna [2019-08-04 10:31] w Polsce w ogrodku zawsze mialam cynie a tutaj jakos nie moge sie ich dochowac? Milej niedzieli Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-08-04 10:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |