|
Rok w ogrodzie![]() To jedna kępka floksów, która zakwitła różnymi kwiatkami. Kupowałam odmianę taką jak na tym zdjęciu. Nie wiem jakim cudem część z nich jest całkowicie różowa. I to na razie tyle jeśli chodzi o floksy. Reszta bardzo marnie rośnie, usycha, i nie mam pojęcia, czy zakwitną w tym roku. Kolorowych snów życzę a na jutro przyjemnego rozpoczęcia dnia. [2019-08-02 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Nie mam, są ładne i mogę u Was oglądać Krystyna [2019-08-04 10:34] witaj Iwonko! Moje floksy i pysznogłówki miały po kilka kwiatków Lawinia [2019-08-03 17:16] u mnie w ogrodzie w tym roku nie mam co podziwiac denerwuje mnie to ale co zrobic z natura nie wygramy milej soboty Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-08-03 07:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |