|
Rok w ogrodzie![]() Jeżówkami witam przed północą w piątek. Pogoda od dwóch dni bardzo fajna, jak dla mnie. Nie pada, słoneczko świeci, chmurki spacerują po niebie, Czasami lekki wiaterek wieje. 26 stopni maks. Tylko do pełni zadowolenia deszczyk by się przydał nocą. [2019-08-02 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ja tez lubię taką pogodę. U mnie dzisiaj troche za dużo deszczu Lawinia [2019-08-03 17:16] Witaj Iwonko! U mnie wczoraj solidnie podlalo ogrodek bednarekzk@arcor.de [2019-08-03 07:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |