|
Rok w ogrodzie![]() Pysznogłówka. Pozdrawiam i miłego czwartku życzę z dobrą pogodą. [2019-08-01 10:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko juz w piątek! Moje pysznogłówki też maleńkie i pojedyńcze. Białe wypadły a z różowych mam 7-10 kwiatków Lawinia [2019-08-02 10:52] witaj Iwonko cudna jest ta pysznogłowka. Ja chyba swoją za mocno pokarczowałam w zeszłym roku i mam pojedyńcze egz filipek [2019-08-01 15:22] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |