|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartek. Słonecznie, ale niebo nie jest przejrzyste. Snują się chmury i słonko się chowa. Wczoraj z rana miałam trochę pracy w ogródku po wtorkowej burzy. Dużo liści opadło, musiałam zgrabić, pozamiatać. Niektóre kwiaty położyły się więc paliki w ręce i podwiązywałam. A potem lunęło 3 razy. Większość dnia spędziłam u córki więc dzisiaj zdjęcia z jej ogródka. [2019-08-01 10:35] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie tez wszystko opalikowane filipek [2019-08-01 15:29] ładnie zagospodarowany ogrodeczek. Pozdrawiam serdecznie filipek [2019-08-01 15:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |