|
Rok w ogrodzie![]() Niech codzienność Was nie męczy, słońce siada na poręczy, by wnieść ciepło do spojrzenia a do życia dar spełnienia. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. [2022-03-18 11:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam Iwonko milego i slonecznego nowego tygodnia zycze bednarekzk@arcor.de [2022-03-21 10:45] miłego dnia ,Iwonko.Ja do ogrodu idę ,ale słońca dzisiaj u nas nie ma ,szkoda ,bo w słońcu lepsze samopoczucie . bea [2022-03-19 09:48] Śliczne życzenia.witaj Iwonko filipek [2022-03-18 18:49] Tobie rowniez Iwonko milego weekendu. bednarekzk@arcor.de [2022-03-18 15:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |