|
Rok w ogrodzie![]() I debiut w moim ogródku. Również od Krysi:) Dziś od rana było słonecznie, a z każdą godziną coraz goręcej. Potem już upalnie! do czasu… o 16:00 mieliśmy burzę i podlewanie z nieba. Odwiedzę Wasze galerie później a tymczasem życzę miłego wieczoru i dobrej nocy. [2019-07-30 21:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękny, udanej środy Iwonko kamelia [2019-07-31 08:57] bardzo ładny, delikatny z plamką filipek [2019-07-31 07:23] Miłego wieczoru i dobrej nocy życzę Krystyna [2019-07-30 22:32] sliczny kolorek milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-07-30 21:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |