|
Rok w ogrodzie![]() A to mój letni pokój gościnny :) Zaciszne miejsce, otoczone krzewami i kwiatkami. [2019-07-30 20:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ale w tej chwili, a upłynął juz prawie miesiąc, wszyscy wiedza, że bedzie u nas tak zwane Pożegnanie Lata i z tej okazji IMPREZA! ivonetka [2019-08-25 03:02] wtedy jeszcze nikt nic nie wiedział... pytałam nawet jakiegoś mężczyznę na stadionie, który przycinał krzewy...myślałam, że coś wie o nadchodzących imprezach, koncertach... też nie był zorientowany ivonetka [2019-08-25 02:55] Krysiu, od Ciebie pierwszej się dowiedziałam ivonetka [2019-08-25 02:50] pięknie sobie tu urządziłaś, atmosfera wspaniała jest kamelia [2019-07-31 08:56] bardzo ładny salon letni filipek [2019-07-31 07:22] bardzo ładne miejsce , a czy wiesz Iwonko, że u Was będzie Michał Szpak w sierpniu? Krystyna [2019-07-30 22:31] sliczne miejsce, szybko wszystko uroslo bednarekzk@arcor.de [2019-07-30 21:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |