|
Rok w ogrodzie![]() Witam sobotnim zdjęciem. Impreza w ogrodzie nam się udała ale pogoda chciała nam plany pokrzyżować. Grzmiało, padało... przeczekaliśmy... a potem znowu wyszło słońce :) Zapach pieczonych na ogniu ziemniaków roznosił się po całej dzielnicy. A smakowały doskonale. [2019-07-30 20:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko, dobrze znany mi smak i zapach, wspomnienia z już nie naszej Tarnawy wróciły, nawet kociołek tam został a potrawa to po naszemu "duszonki" kamelia [2019-07-31 08:54] witaj Iwonko zapach doleciał i do mnie. U nas niestety ognisk palić nie można. Pamiętam smak tej potrawy chyba pieczonka mówia na to filipek [2019-07-31 07:22] Witaj Iwonko! Niestety u nas nie możemy palić ogniska, a taki garnek mam ... Krystyna [2019-07-30 22:29] Witaj Iwonko! Az do mnie zapaszek dolecial nie pamietam kiedy jadlam ziemniaki z ogniska ale pamietam ze super smakowaly bednarekzk@arcor.de [2019-07-30 21:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |