|
Rok w ogrodzie![]() Wpadłam na moment, żeby się przywitać w nowym tygodniu. Dzień dobry! Miłego dnia. [2019-07-29 11:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam i miłego dnia życzę Później pooglądam zaległości.Krystyna [2019-07-30 11:24] Witaj Iwonko! A moja nie zakwitla milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-07-30 09:34] Witaj Iwonko, również witam Cię serdecznie, a co tam u Ciebie? kamelia [2019-07-30 09:05] Witaj Iwonko danusia2458 [2019-07-29 20:19] Witaj Iwonko masz śliczną języczke Pozdrawiam serdecznie i czekamy na Ciebie tutaj filipek [2019-07-29 15:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |