|
Rok w ogrodzie![]() Oprócz codziennych zajęć miałam dziś sporo dodatkowej pracy... szykuję imprezkę urodzinową dla męża :) Jeszcze jutro do południa poszaleję w kuchni a potem będziemy się gościć. Prognoza pogody obiecująca więc impreza odbędzie się w ogrodzie, w altanie. Dobrej nocy życzę a wraz z życzeniami zostawiam hortensję bukietową Bobo. [2019-07-26 22:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Piękna ta hortensja Mam parę ale moje nie umywają się do Twoich Życzę udanej imprezki i ładnego tygodnia halinabylina [2019-07-28 12:33] śliczna miecia [2019-07-27 22:12] tej chyba nie mam u siebie. Przyjemności na weekend filipek [2019-07-27 08:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |