|
Rok w ogrodzie![]() Grandiflora. Coraz rzadziej znajduję czas na Ogrodniczkę i ubolewam z tego powodu, że nie jestem aktywna. Niestety, jak na razie, większych zmian na lepsze nie będzie. Z trudem udało mi się dzisiaj przywitać z Wami więc korzystając z okazji pozdrawiam Was najserdeczniej i życzę wszystkiego dobrego na nadchodzący weekend. [2019-07-26 14:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: To tak jak ja...bardzo ubolewam, że w tym roku nie wyrabiam się z niczym...nie spodziewałam się takich problemów ze zdrowiem, pogodą i różnymi kłopotami. Cieszmy się chwilą[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Pozdrawiam serdecznie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] halinabylina [2019-07-28 12:35] miłej niedzieli Iwonko miecia [2019-07-27 22:11] u mnie tez trchę zajeć latem szczególnie, zresztą robię wszystko wolniej i czasu ubywa we wszytkim filipek [2019-07-27 08:08] wzajemnie Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-07-26 20:24] Witaj Iwonko! U mnie tez upaly, milego weekendu zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-07-26 18:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |