|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Witam z radością!! Dzisiaj dla ochłody zdjęcia w zimnych kolorach, bo grzeje za oknem bardzo mocno. 30 stopni na moim termometrze w cieniu. ( hortensja bukietowa Pinky Winky) [2019-07-26 14:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: znaczy się piękna ona!!! sabina [2019-07-29 13:42] hortensja sabina [2019-07-29 13:41] gorączka niesamowita, nawet nie chce się na dwór wychodzić bo zaraz poty oblewają. sabina [2019-07-29 13:41] cieszę się , że na tę fotkę trafiłam.......... ochłody mi potrzeba!!! sabina [2019-07-29 13:40] to ja też z radością witam!!! sabina [2019-07-29 13:40] dzień dobry Iwonko. sabina [2019-07-29 13:40] Witaj Iwonko. U mnie przyjemne temperatury i niech tak zostanie. Nie lubię upałów. Dla mnie 24 stopnie to w sam raz. miecia [2019-07-27 22:11] udanego weekendu ja ruszam do ogrodka bo deszcze zapowiadają filipek [2019-07-27 08:15] tej mam chyba ze 3 szt. filipek [2019-07-27 08:14] Witaj Iwonko u mnie tez grzeje danusia2458 [2019-07-26 20:23] Sliczna moje tylko badyle zostaly a kwiaty polamane bednarekzk@arcor.de [2019-07-26 18:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |