|
Rok w ogrodzie![]() U mnie nadal krokusy, bo to one teraz mają swoje 5 minut... z każdym dniem pojawiają się kolejne. Dzień dobry w piątek. W ogródku pracuję już od kilku dni i dzisiaj także się wybieram. Jest słonecznie. Rano nadal przymrozki. [2022-03-18 11:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.wczoraj obcięłam trzy hortensje i to był początek moich wiosennych porządków w ogrodzie ,jeszcze ok 30 hortensji czeka na podcięcie i kilka krzewów .Jesienią rozsypałam 40 worków kory ,teraz muszę ją wyrównać w iglakach .a jeszcze mam zamiar wykonać ścieżkę w warzywniku ,ale muszę kupić obrzeża.Krokusy u mnie jakieś marne na razie .Co roku dosadzam ,ale jakoś mało ich widzę tej wiosny .Może myszy zimą wyjadły . bea [2022-03-19 09:47] Ja też odwalilam kawał roboty już,krokusy i u mnie kwitną.jest zimno to pociesza dluzej filipek [2022-03-18 18:51] U mnie coraz wiecej kwiatkow rozkwita zaczyna rowniez magnowia gwiazdzista bednarekzk@arcor.de [2022-03-18 15:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |