|
Rok w ogrodzie![]() Upałów nie było to w wolnych chwilach wzięłam się za ogródek - tu zawsze jest coś do zrobienia... I ponownie lilie... tym razem z życzeniami na jutrzejszy dzień - żeby był pogodny i radosny. [2019-07-19 23:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne pozdrawiam Iwonko danusia2458 [2019-07-23 16:17] Witaj Iwonko ja jeszcze w szpitalnym łóżku.moze mnie jutro wypuszczą.czekam na wynik 3 holtera.Podziwiam lilie i myślę co kwitnie u mnie filipek [2019-07-23 10:31] Witaj Iwonko! Lilie jednak maja swój urok Lawinia [2019-07-22 21:12] za życzenia dziękuję i odwzajemniam sabina [2019-07-22 09:13] lilie przepiękne sabina [2019-07-22 09:13] witaj Iwonko, kłaniam się w poniedziałek sabina [2019-07-22 09:12] u mnie jest co robić ale chęci brak asiok [2019-07-22 06:52] Jeszcze raz Iwonko milego dnia i weekendu a ja zaraz jade do corki i wracam w poniedzialek bednarekzk@arcor.de [2019-07-20 08:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |