|
Rok w ogrodzie![]() witam przed północą w środę. Tak ten czas zasuwa, że dni mi się pomyliły :) Przecież to już czwartek!!! [2019-07-18 23:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Nie skończyłam wczoraj opisu pod zdjęciem, bo normalnie oczy same mi się zamykały... moment i zasnęłam na siedząco przed komputerem ivonetka [2019-07-19 23:22] Witaj Iwonko w piątek wieczorem danusia2458 [2019-07-19 20:48] ale kwiatki dzienne ? asiok [2019-07-19 09:01] Witaj Iwonko, pięknością nas witasz kamelia [2019-07-19 08:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |