|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę. Pogoda dzisiaj nie sprzyja pracom ogrodowym - jest deszczowy dzień. Bedą prace domowe. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. ( ogrodowa hortensja po latach przerwy ma jeden kwiatek) Musze wnieść poprawkę: wypogodziło się i przez 5 godzin było słonecznie. Późniejszym popołudniem pogoda znowu w kratkę - słońce albo deszcz na zmianę. [2019-07-13 08:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie dopiero od wczoraj bez opadów [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] cudny kolorek palonego różu [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] asiok [2019-07-19 09:02] Witaj Iwonka śliczna hortensja[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-07-15 21:39] Witaj Iwonko, udanego poniedziałku[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2019-07-15 10:10] Witaj Iwonko. U nas susza i przydał by się porządny deszcz ale nie zanosi się nawet na niewielki[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] miecia [2019-07-14 21:55] o kurcze teraz dopiero widze gdzie wpisalam wydawalo mi sie ze jestem u Ani[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Witaj Iwonko widzisz jak to jest w starszym wieku[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] milego dnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-07-13 10:59] witaj Iwonko Zosia pomyliła się chyba U nas slonecznie, byłam na obchodzie i znów widzę rożową hortensję a niebiueska nyła w zeszłym roku filipek [2019-07-13 09:31] Witaj Anulka jak zdrowko? Milej soboty zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-07-13 09:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |