|
Rok w ogrodzie![]() I tak jak się spodziewałam, deszcz wczoraj dwa razy przeleciał. Szkoda tylko, że krótko, nagle i skąpo! bo ogródka nie podlał wystarczająco. Ale za to wystarczająco brzydka pogoda była. Mnóstwo chmur, chłodno i dokuczliwy wiatr. Witam w piątek. Dzisiaj pogoda całkiem fajna :) Słoneczko od rana, trochę chmur, cieplutko. I takiej pogody oczekuję jutro, bo mam zamiar coś w ogródku porobić. Wam również takiej pogody życzę na jutrzejszy dzień. A nawet na nadchodzący weekend. ( zaczyna kwitnąć hortensja Bobo) [2019-07-12 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: dorodna hortensja asiok [2019-07-19 09:02] u mnie popadało, hortensje zaczynają kwitnienie, ale do ładnych bukietów daleko im. Chyba za krótko obcinam filipek [2019-07-13 09:32] Witaj Iwonko! U mnie wczoraj solidnie popadalo co mnie cieszy a dzisiaj pochmurno +17 milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-07-13 08:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |