|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartek. 15 stopni w tej chwili. Słoneczka brak. Wczoraj były jakieś chwilowe przebłyski, ale po niebie kłębiły się chmury, było wietrznie i ogólnie chłodno. Dziś całkowite zachmurzenie...spodziewam się deszczu. Udanego dnia wszystkim życzę z lepszą pogodą! [2019-07-11 09:12] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: no właśnie... nie widzę ich w tym roku u siebie asiok [2019-07-19 09:03] moj slonecznicze4k chyba tylko z liści ozdobny jest. Kwitów jakoś nie widzę. Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-07-13 09:32] Witaj Iwonko u mnie wczoraj lekko podlało danusia2458 [2019-07-12 18:26] a pogoda taka ja u Ciebie wczoraj u mnie była, dzisiaj od rana słonecznie kamelia [2019-07-11 09:18] Witaj Iwonko, moim jeszcze trochę do kwitnienia kamelia [2019-07-11 09:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |