|
Rok w ogrodzie![]() ...Rano go jeszcze nie było. Rozwinął się zaraz po południu... wpadłam wieczorem, żeby pokazać ten kwiatek liliowca:) Późniejszym popołudniem pogoda się poprawiła - ociepliło się, ale zdarzył się dwa razy króciutki, przelotny deszczyk. Słoneczko wyszło, 20 stopni pokazywał termometr, jednak wciąż dokuczał chłodny wiatr. Dobranoc i kolorowych snów. Na jutro pogody wedle własnego życzenia! [2019-07-09 23:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Iwonko sliczniutki danusia2458 [2019-07-10 17:37] u mnie pada cześć Iwuś asiok [2019-07-10 14:52] pozdrówka zostawiam filipek [2019-07-10 07:33] śliczny liliowiec. Lubie takie o wyrażnych barwach filipek [2019-07-10 07:33] PObudkaaaaa! witaj Iwonko ja juz na posterunku, kawa wypita zaraz ruszę do ogrodu pooglądać czy cos nowego jest filipek [2019-07-10 07:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |