|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: miłego wieczorku Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-07-09 20:09] Milego popoludnia Iwonko! bednarekzk@arcor.de [2019-07-09 16:24] Byłam po lawendę zrobiło mi się miejsce wolne, Jeszcze kilka miejsc bedzie po jednorocznych daliach, ktre siaąłm i niebawem zakwitną. Po tych deszczach róże bardzo śmiecą, będzie co robić jak się pogoda poprawi filipek [2019-07-09 14:35] Dziękuję i wzajemnie Iwonko. Wypoczywam, nic nie muszę robić, jedynie to bawię się z wnusią 😘☀️ Krystyna [2019-07-09 12:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |