|
Rok w ogrodzie![]() Witam we wtorek. Tyle chmur dzisiaj na niebie, że słońce będzie miało się ciężko przez nie przebić... o ile w ogóle się pojawi. 16 stopni na termometrze. LATO WRÓĆ!!! [2019-07-09 10:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne zdjątko asiok [2019-07-10 14:52] Witaj Iwonko u mnie tez było dzisiaj dużo chłodniej danusia2458 [2019-07-09 20:08] Slicznie kwitna surfenie (chyba) pozdrawiam serdecznie bednarekzk@arcor.de [2019-07-09 16:18] Witaj Iwonko! U mnie teraz +25 i swieci sloneczko! bednarekzk@arcor.de [2019-07-09 16:17] na moim termometrze teraz 16st. akurat jest przerwa w opadach deszczu witaj Iwonko raz jeszcze filipek [2019-07-09 14:34] a wracając do tematu to ma moim termometrze 20 stopni, czyli tak w miarę. sabina [2019-07-09 11:15] przy okazji zrobiłam sobie kawę i teraz mogę już spokojnie po O. pochodzić. sabina [2019-07-09 11:14] i jestem, przepraszam,że to tak długo trwało.... sabina [2019-07-09 11:14] nie chcę zmyślać to zobaczę ile kresek dzisiaj?? sabina [2019-07-09 10:21] Pójdę sprawdzić ile u mnie na termometrze bo nawet nie wiem??/ sabina [2019-07-09 10:21] witaj Iwonko. sabina [2019-07-09 10:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |