|
Rok w ogrodzie![]() Od kilku dni stopniowo temperatura spadała i upały przestały dokuczać. Teraz jest nawet za chłodno, jak na lipiec! Wczoraj niebo zesłało deszcz... szkoda, że padał tylko przez godzinę, bo dzisiaj ziemia już sucha. Miłego wieczoru życzę. [2019-07-08 20:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: wow ! cudna jest asiok [2019-07-10 14:53] sabina [2019-07-09 10:23] ale póki co to znaczki postawię sabina [2019-07-09 10:23] wiatr, ktry u nas wieje trochę mnie wkurzać zaczyna Pozdrawiam serdecznie filipek [2019-07-09 09:29] ładna kępka. Pięrwszy raz przeszłam obojętnie kolo lilii sprzedawanych w lidlu filipek [2019-07-09 09:28] witaj Iwonko! Ja wczoraj chodziłam po ogrodzie w polarze i M sie smiał ,że jesien idzie Lawinia [2019-07-08 21:11] jaka sliczna kepa a u mnie susza milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-07-08 20:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |