|
Rok w ogrodzie![]() Kupiłam sobie w zeszłym roku Annabellkę w takim kolorze. Sadzonka była maleńka więc na razie trzeba się zadowolić jednym kwiatkiem. Ma jeszcze kilka drobnych pączków. [2019-07-08 20:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-07-09 10:24] u mnie anabelki za mocno nie rosną. Posypię jeszcze nawozem, ale myslę ,że efektu i tak nie będzie. Jak jua podrosną to i tak wiatr mi je złamie filipek [2019-07-09 09:27] Zosiu, duży to on na zdjęciu wygląda... w rzeczywistości to może jak średnie jabłko. ivonetka [2019-07-08 21:22] ja dostalam w ubieglym roku od Eli, slicznie sie rozrosla ale nie ma kwiatkow sliczny i duzy ma kwiatek bednarekzk@arcor.de [2019-07-08 20:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |