|
Rok w ogrodzie![]() skoro już jestem przy takim kolorze, to jeszcze lawenda w tej samej tonacji [2019-07-08 19:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-07-09 10:24] ja zastanawiam się nad lawendą. Tzn miałam obiecane juki na dluga ,słoneczna rabatę, ale nie wiem teraz czy sasiadka nie zapomniała.Kupie lawendę , potem ew wsadzę do donicy i wpakuje na balkon filipek [2019-07-09 09:25] moja tak slicznie kwitla chyba nawet nie zrobilam zdjecia bednarekzk@arcor.de [2019-07-08 20:36] ja nie mam ale chyba tak zostanie danusia2458 [2019-07-08 20:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |