|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry wszystkim odwiedzającym Ogrodniczkę. Trochę mnie ostatnio nie było ale za to dzisiaj... dzisiaj sporo zdjęć. A zaczynam od akanta, którego jakiś czas temu pokazywałam w pączkach, a tak wyglądał w rozkwicie. [2019-07-08 19:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: o jej , jakie ja mam zaległości.... sabina [2019-07-09 10:24] sabina [2019-07-09 10:24] witaj Iwonko pamiętam jak kiedyś wygladał u Ciebie filipek [2019-07-09 09:22] Witaj Iwonko! duzo odwiedzajacych ogrodniczke nie ma, mozesz na palcach jednej reki policzyc regularnie odwiedzajacych moj akant tez ladnie kwitnie bednarekzk@arcor.de [2019-07-08 20:36] Witaj Iwonko ślicznie zakwitł danusia2458 [2019-07-08 20:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |