|
Rok w ogrodzie![]() kwiatki trochę przysłonięte liśćmi i trudno mi było zrobić zdjęcie. [2019-07-03 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie też kwitnie w biały kolorze, albo to takie wypłowiałe lila. Juz sama nie wiem. Pozdrawiam cieplutko dobrego dnia filipek [2019-07-04 08:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |