|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą w środę. Dzień był bardzo ciepły ale już nie upalny. Trochę pieliłam ale najwięcej czasu nadal zajmuje podlewanie, bo wciąż bardzo sucho. Kolejna funkia. Niestety, nie znam nazwy odmiany. [2019-07-03 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie nadal bez deszczu danusia2458 [2019-07-05 20:25] U mnie też podlewanie zajmuje duzo czasu. Kładę wąż i przewkładam co 20 min Lawinia [2019-07-04 16:42] podlewanie zajmuje teraz najwięcej czasu niestety filipek [2019-07-04 08:28] witaj Iwonko u nas jest zimno z powodu wiatru. Przeszkadza we wszystkim. Nie ma jak to upał w ciagu dnia filipek [2019-07-04 08:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |