|
Rok w ogrodzie![]() ... a to jej kwiat z bliska. Wczoraj wydawało się, że będzie straszna nawałnica, bo chwilami wiał silny wiatr. Były też ostrzeżenia przed wiatrem, burzą i gradem więc pochowałam wszystko co możliwe z ogródka, trampolinę mąż przywiązał do drzewa, a jak się okazało, tylko postraszyło. W nocy trochę deszcz polał. Miłego wtorku dla Was. [2019-07-02 08:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: serdecznie pozdrawiam sabina [2019-07-09 12:07] jak już będę kończyć, trzeba czymś konkretnym się zająć. sabina [2019-07-09 12:07] miłego i dla Ciebie, Iwonko sabina [2019-07-09 12:06] przepraszam, kwiatuszki , miało być.sabina [2019-07-09 12:06] bardzo ładne kwatuszki hosty. sabina [2019-07-09 12:05] i jeszcze raz sabina [2019-07-09 12:04] sabina [2019-07-09 12:04] ładne ma kwiatuszki danusia2458 [2019-07-02 19:51] Ładna hosta. U nas obeszło się bez sensacji, teraz wieje mocno, ale machnełam ręką i siedze w domu. filipek [2019-07-02 19:05] a u mnie susza musze latac i podlewac ale co zrobic przeciez to lato milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-07-02 11:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |