|
Rok w ogrodzie![]() Hosta Queen Dream. Dzień dobry we wtorek. Jak na razie bez upału. Powietrze teraz jeszcze całkiem przyjemne. [2019-07-02 08:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: podzielę się z sąsiadką, już rozmawiałam, jest chętna sabina [2019-07-09 12:02] u mnie nadal w donicach, ale muszę jednak zrobić z nimi porządek, bo za mocno się rozrastają. sabina [2019-07-09 12:01] i liście i kwiaty pokazane , tak, że ogarniam całość. sabina [2019-07-09 12:01] cały jej urok wydobyłaś Iwonko. sabina [2019-07-09 12:00] hosta pięknie pokazana. sabina [2019-07-09 12:00] oooooooo, ja też we wtorek witam sabina [2019-07-09 11:59] witaj Iwonko! U mnie też u mnie sie ochłodziło. Było czym oddychać Lawinia [2019-07-02 20:53] Witaj Iwonko u nas dzisiaj było trochę chłodniej danusia2458 [2019-07-02 19:51] witaj Iwonko u nas już też bez upału , osobiście mnie to pasuje filipek [2019-07-02 19:04] sliczna hosta bednarekzk@arcor.de [2019-07-02 11:27] Witaj Iwonko! U mnie goraco bednarekzk@arcor.de [2019-07-02 11:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |