|
Rok w ogrodzie![]() Do szesnastej słupek poszedł jeszcze ciut wyżej. Dostałam SMS - alert RCB z ostrzeżeniem przed silnym wiatrem burzą i gradem. Właśnie zaczyna mocno wiać. Życzę spokojnego wieczoru i nocy. [2019-07-01 18:48] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i oczywiście odwzajemniam na dzisiejszy wieczór sabina [2019-07-09 11:58] za życzenia dziękuję Iwonko. sabina [2019-07-09 11:58] u nas wiatr to na porządku dziennym i dlatego, nawet jak deszcz pada, to on szybko wysuszy ziemię. sabina [2019-07-09 11:58] nie pamiętam , żeby tak z dwa lata do tyłu coś podobnego przysyłali. sabina [2019-07-09 11:57] takie sms-y to od jakiegoś czasu nowość. sabina [2019-07-09 11:56] aha, tu potwierdzenie. sabina [2019-07-09 11:56] witaj Iwonko!więdna rosliny Lawinia [2019-07-01 22:30] witaj Iwonko u nas wiało prawie cały dzien, teraz uspokoiło się i popadało moze z 10 minut. Zaraz powietrze inne zdatne do zycia jest filipek [2019-07-01 19:24] u nas własnie zaczęło wiać danusia2458 [2019-07-01 19:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |