|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu! Dzisiaj był piękny dzień! Słoneczny, bezwietrzny i na tyle ciepły, że można było popracować w ogródku. I co więcej - zrobiłam to z wielką przyjemnością! [2022-03-14 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.A ja jeszcze nie zaczęłam sezonu ogrodniczego .Może dzisiaj na chwilę wyjdę bea [2022-03-16 15:00] U nas dziś słońca nie ma, wszystko skulone filipek [2022-03-15 15:59] Dzien dobry Iwonko! u mnie wczoraj tez byl sliczny dzien a dzisiaj pochmurno i zaczyna padac[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-03-15 10:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |