|
Rok w ogrodzie![]() Witam w poniedziałek 1 lipca. Upał jakiego jeszcze nie miałam. W samo południe termometr w cieniu wskazywał 35 stopni. Dzisiaj rozwinęły się 3 kwiatki jednocześnie. [2019-07-01 18:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a temperatura wprost zabójcza, absolutnie nie sprzyja zdrowiu. sabina [2019-07-09 11:55] aż mi się nie chce od niego odejść sabina [2019-07-09 11:54] obrazeczek jak malowany sabina [2019-07-09 11:53] liliowce mają to do siebie, że cudne kępy tworzą. sabina [2019-07-09 11:53] wygląda, że ten sam, różnica w tym, że więcej kwiatów rozkwitło. sabina [2019-07-09 11:52] wrócę się i sprawdzę...........??sabina [2019-07-09 11:51] to chyba ten sam co na poprzednim zdjęciu?? sabina [2019-07-09 11:51] sabina [2019-07-09 11:50] miłego wieczorku i spokojnej nocki filipek [2019-07-01 19:24] slicznie wygladają w takiej grupie. Szkoda ,że u mnie kwitna po 1 kwiatku filipek [2019-07-01 19:24] Witaj Iwonko u mnie też tyle było danusia2458 [2019-07-01 19:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |