|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę! Dzisiaj słońce mocniej grzeje niż wczoraj i chmur bardzo mało, a co za tym idzie, dzień o wiele cieplejszy. 27 teraz na termometrze. Życzę Wam udanego weekendu. Piękniś od Krysi pokazał swój pierwszy kwiat. [2019-06-29 13:15] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a co do pogody to akurat pamiętam, tak jak u Anuli, ukrop. sabina [2019-07-09 11:50] brawo Iwonko!!! sabina [2019-07-09 11:49] sam liliowiec, jak powiedziałam piękny ale i jego ujęcie należy docenić i ostrość fotki. sabina [2019-07-09 11:49] i jak doczytałam od Krysi, no tak, ona ma przepiękny ich zbiór. sabina [2019-07-09 11:48] jaki piękny!!! sabina [2019-07-09 11:47] sabina [2019-07-09 11:47] witam Iwonko, kolorek super! U mnie rowniez ukrop bednarekzk@arcor.de [2019-06-30 23:15] witam w niedzielę Iwonko. Przyjemnego popołudnia życzę. sabina [2019-06-30 18:12] Pogoda znów ukrop, ale nie narzekam filipek [2019-06-30 11:06] witaj Iwonko kolor bajka U mnie pierwszy był w fiolecie. filipek [2019-06-30 11:06] witaj Iwonko! Piękny liliowiec Lawinia [2019-06-29 21:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |