|
Rok w ogrodzie![]() fajna pogoda więc szkoda tego nie wykorzystać, zatem biorę się za mycie okien. Wam życzę przyjemnego dnia. Liliowce wkrótce pokażą swoje kwiaty ) [2019-06-28 10:48] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: no czyli robiłysmy to samo danusia2458 [2019-06-28 20:28] Witaj Iwonko! Ja z samego rana zabralam sie do pracy,zerwalam to co dojrzale i skosilam trawnik u mnie tez kwitna liliowce bednarekzk@arcor.de [2019-06-28 19:11] wpadłam dzisiaj w wir prac domowo ogrodowych i całkiem dobrze mi idzie ivonetka [2019-06-28 16:51] w takim razie, brawo TY!!! sabina [2019-06-28 15:10] witaj Iwonko!ja zaczęłam od mycia lodówki Lawinia [2019-06-28 12:45] ...ja i okna wymyję, i do ogródka i do ogródka pójdę Z oknami już jestem na finiszu ivonetka [2019-06-28 12:43] no nic, przyjemnego mycia w takim razie życzę Iwonko sabina [2019-06-28 11:06] ale jak taka fajna pogoda raczej do ogrodu bym wyszła i tam z niej korzystała sabina [2019-06-28 11:05] co dobre, to nawet nie wiem w jakim kolorze?? po prostu nie pamiętam. sabina [2019-06-28 11:04] liliowce już kwitną u mnie ale tylko w jednym kolorze, dwa ubiegłoroczne dopiero się pokażą. sabina [2019-06-28 11:03] a nie zauważyłam tej fotki sabina [2019-06-28 11:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |