|
Rok w ogrodzie![]() No wreszcie dzisiaj można oddychać, można pracować, można normalnie żyć! Dzień dobry w piątek. Chłodniej u mnie, bo słonko słabiej grzeje a na niebie sporo chmur. 20 stopni na termometrze. Pierwszy kwiat białych lilii. [2019-06-28 10:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: lilia piękna!!! sabina [2019-07-04 12:41] i jestem, Witaj Iwonko, czwartek mamy, pozdrawiam serdecznie. sabina [2019-07-04 12:41] Witaj Iwonko u mnie też było chłodniej to szalałam w domu -prasowanie ,zmiana pościeli -znowu prasowanie i nawet okna machnęłam danusia2458 [2019-06-28 20:27] u mnie dalek goraco bednarekzk@arcor.de [2019-06-28 19:19] tu jeszcze wrócę sabina [2019-06-28 11:06] sabina [2019-06-28 10:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |