|
Rok w ogrodzie![]() Witam kończącym się czwartkiem. Rano było troszkę chłodniej, bo chmury przysłaniały słońce i wiał wiatr. Jednak temperatura niewiele spadła w porównaniu z poprzednimi dniami, bo tylko do 30 stopni. Tak więc dalej bardzo gorąco! Wkrótce wiatr rozwiał chmury, słońce nadal grzało, ale na szczęście wiatr nie ustał więc było czym oddychać. Teraz w domu gorąco, a na zewnątrz chłodniej. Najchętniej spałabym pod gołym niebem :) [2019-06-27 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: za pozdrowienia dziękuję, miłego weekendu Iwonko. sabina [2019-06-28 10:42] różyczka super sabina [2019-06-28 10:41] i taka mogłaby zostać, temperatura w sam raz, bez skwaru i gorączki. sabina [2019-06-28 10:41] u mnie podobnie , pogoda w sam raz do oddychania. sabina [2019-06-28 10:40] o popatrz, , nawet podwójne te ukłony sabina [2019-06-28 10:37] dzień dobry Iwonko. Kłaniam się i ja sabina [2019-06-28 10:36] dzień dobry Iwonko. Kłaniam się i ja sabina [2019-06-28 10:36] urocza roża filipek [2019-06-28 09:08] dziś duchota od rana, ale temperatura jeszcze nie zaszalała. Niech tak zostanie. Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-06-28 09:08] witaj iwonko u nas wczraj było autentycznie zimno. Pochmurno i tak jakos malarycznei. filipek [2019-06-28 09:08] sliczna rozyczka bednarekzk@arcor.de [2019-06-28 06:53] Witam Iwonko! U mnie w nocy spada temperatura o 6-tej bylo +12 wiec otworzylam wszystkie okna zeby zimne powietrze weszlo do domu wypije kawusie i ide zrywac porzeczki i agrest bo wszystko opada milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-06-28 06:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |