|
Rok w ogrodzie![]() Uff, jak gorąco… od poniedziałku znowu mamy upalne dni. Wczoraj i dzisiaj o dziewiątej rano termometr wskazywał już 28 stopni. Teraz jest 31. Dzień dobry w środę. Pozdrowienia zasyłam i życzę dobrego dnia. [2019-06-26 10:21] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie się wcale nie ochłodziło cały czas słonko daje czadu danusia2458 [2019-06-27 20:45] Witam Iwonko i milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2019-06-27 19:48] śliczne ostróżki ,moje w tym roku skromniej kwitną ,bo nie powiązałam ich ,a wiatry je trochę potarmosiły . bea [2019-06-27 12:18] witaj Iwonko ostróżka wnosi trochę chłodu do ogrodka. Dziś przerwa od upału i dobrze Pozdrawiam serdecznie filipek [2019-06-27 08:33] witaj Iwonko! Wieczór dopiero przynosi ulgę ale znowu komary gryzą Lawinia [2019-06-26 21:58] Witaj Iwonko!Ostróżki prześliczne Moje w tym sezonie mizerne i prawie przekwitły. Zachciało mi się w kwietniu przesadzić jedną kępę niewidoczną z przodu działki i niestety padła po upałach:sad ziekuję za wizytę i komentarze Jeśli chodzi o trojeść amerykańską to chętnie podzielę się nią ale dopiero na jesieni.Szczegóły omówimy na wiadomościach prywatnych. Dzisiaj nie mam czasu ale w wolnej chwili napiszę halinabylina [2019-06-26 20:17] miłego dnia życzę Iwonko. sabina [2019-06-26 11:59] ostróżki śliczne sabina [2019-06-26 11:59] sabina [2019-06-26 11:58] trudno się mówi i jakoś trzeba dać sobie z tym radę. sabina [2019-06-26 11:58] co na termometrze już nie powiem, bo znacznie przewyższa to co powiedziałaś. sabina [2019-06-26 11:58] powtórzę za Tobą, Iwonko, uff, jak gorąco...... sabina [2019-06-26 11:57] teraz dopiero jest nowa fotka , doczekałam sie sabina [2019-06-26 11:57] dzień dobry raz jeszcze sabina [2019-06-26 11:56] Witaj Iwonko! To prawda, jest gorąco ale nie narzekam jak pomyślę o o miesiącach po lecie. Pozdrawiam serdecznie Krystyna [2019-06-26 10:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |