Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Uff, jak gorąco… od poniedziałku znowu mamy upalne dni. Wczoraj i dzisiaj o dziewiątej rano termometr wskazywał już 28 stopni. Teraz jest 31.
Dzień dobry w środę. Pozdrowienia zasyłam i życzę dobrego dnia.


[2019-06-26 10:21]

Autor galerii: ivonetka



[2019-07-01]
Komentarze: 11

[2019-06-29]
Komentarze: 11

[2019-06-28]
Komentarze: 11

[2019-06-28]
Komentarze: 6

[2019-06-27]
Komentarze: 12

[2019-06-26]
Komentarze: 15

[2019-06-21]
Komentarze: 13

[2019-06-21]
Komentarze: 4

[2019-06-18]
Komentarze: 13

[2019-06-16]
Komentarze: 18


Komentarze do zdjęcia:


Witaj Iwonko u mnie się wcale nie ochłodziło cały czas słonko daje
czadu
danusia2458 [2019-06-27 20:45]



Witam Iwonko i milego wieczoru zycze
bednarekzk@arcor.de [2019-06-27 19:48]



śliczne ostróżki ,moje w tym roku skromniej kwitną ,bo nie powiązałam ich ,a wiatry
je trochę potarmosiły .
bea [2019-06-27 12:18]



witaj Iwonko ostróżka wnosi trochę chłodu do ogrodka.
Dziś przerwa od upału i dobrze
Pozdrawiam serdecznie
filipek [2019-06-27 08:33]



witaj Iwonko! Wieczór dopiero przynosi ulgę ale znowu komary gryzą
Lawinia [2019-06-26 21:58]



Witaj Iwonko!Ostróżki prześliczne Moje w tym sezonie mizerne i prawie
przekwitły. Zachciało mi się w kwietniu przesadzić jedną kępę niewidoczną z
przodu działki i niestety padła po upałach:sad ziekuję za wizytę i
komentarze Jeśli chodzi o trojeść amerykańską to chętnie podzielę się nią
ale dopiero na jesieni.Szczegóły omówimy na wiadomościach prywatnych.
Dzisiaj nie mam czasu ale w wolnej chwili napiszę
halinabylina [2019-06-26 20:17]



miłego dnia życzę Iwonko.
sabina [2019-06-26 11:59]



ostróżki śliczne
sabina [2019-06-26 11:59]




sabina [2019-06-26 11:58]



trudno się mówi i jakoś trzeba dać sobie z tym radę.
sabina [2019-06-26 11:58]



co na termometrze już nie powiem, bo znacznie przewyższa to co powiedziałaś.
sabina [2019-06-26 11:58]



powtórzę za Tobą, Iwonko, uff, jak gorąco......
sabina [2019-06-26 11:57]



teraz dopiero jest nowa fotka , doczekałam sie
sabina [2019-06-26 11:57]



dzień dobry raz jeszcze
sabina [2019-06-26 11:56]



Witaj Iwonko! To prawda, jest gorąco ale nie narzekam jak pomyślę o o
miesiącach po lecie. Pozdrawiam serdecznie
Krystyna [2019-06-26 10:43]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT