|
Rok w ogrodzie![]() dzisiaj po południu pogrzmiało i polało, z czego jestem bardzo zadowolona. Powietrze się zmieniło i ochłodziło. Chyba przez najbliższe dni odpoczniemy od upałów. Życzę samych przyjemności na nadchodzące dni. [2019-06-21 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tu również należy się kciuk do góry dla lilii sabina [2019-06-26 12:00] sabina [2019-06-26 12:00] przejdę się dzisiaj po Twojej galerii, ale to za chwilkę sabina [2019-06-26 12:00] serdeczne pozdrowienia dla Ciebie sabina [2019-06-26 08:06] witaj Iwonko. A gdzie to nowe zdjęcie?? sabina [2019-06-26 08:05] Witaj Iwonko no chyba jednak nie danusia2458 [2019-06-25 21:43] witaj Iwonko u mnie deszczu dawno nie było, szykujemy się do upału filipek [2019-06-25 08:45] Witam Iwonko w nowym tygodniu i zycze milego popoludnia bednarekzk@arcor.de [2019-06-24 15:12] cześć Iwuś moje jeszcze nie kwitnąasiok [2019-06-23 08:44] Witaj Iwonko! U nas cieplo ale niech tak bedzie bo imprezka jest pod kasztanami!Milej soboty zycze bednarekzk@arcor.de [2019-06-22 13:07] Dzień dobry Iwonko!Liczę na ciepłe ale umiarkowane dni bez duchoty. Niech pada w nocy Lawinia [2019-06-22 07:48] Dzień dobry Iwonko!Liczę na ciepłe ale umiarkowane dni bez duchoty. Niech pada w nocy Lawinia [2019-06-22 07:48] Dzień dobry Iwonko!Liczę na ciepłe ale umiarkowane dni bez duchoty. Niech pada w nocy Lawinia [2019-06-22 07:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |