|
Rok w ogrodzie![]() Witam w upalny piątek. Słonko rozżarzone do czerwoności, na termometrze w cieniu 30 stopni. Pozdrawiam gorąco i życzę miłego popołudnia. [2019-06-21 12:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ruszam na balkon z konewką, potem w domu zajme się innym sprawami. Pozdróka zostawiam filipek [2019-06-25 08:46] Witaj Iwonko! U nas nie ma takich upalow ale ma sie zmienic spokojnej nocki zycze bednarekzk@arcor.de [2019-06-21 21:42] witaj Iwonko! U nas było fajne powietrze po nocnej burzy Lawinia [2019-06-21 21:11] Witaj Iwonko! U mnie wreszcie pada! Miłego piątku życzę Krystyna [2019-06-21 13:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |