|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry we wtorek. Lato nadal trwa ale już na szczęście wczoraj i dziś bez afrykańskiego upału. W niedzielę przeszła półgodzinna burza i deszczyk podlał ogród. Pozdrawiam gorąco i życzę miłego popołudnia. [2019-06-18 11:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: one chyba jednak u Ciebie wysokie ,jak moje ,szukam niskich . bea [2019-06-27 12:15] śliczne szałwie ,jaka odmiana ,może wiesz ,Iwonko ,bo takich własnie szukam . bea [2019-06-27 12:15] u mnie neistety taki upał niemalże każdego dnia asiok [2019-06-23 08:44] Witaj Iwonko, piękna ta szałwia, u mnie od rana nieco chłodniej na szczęście kamelia [2019-06-21 09:14] Witaj Iwonko ja czekam juz na deszcz jak na zbawienie danusia2458 [2019-06-19 19:19] Witaj Iwonko! Nie wiem czy u mnie padało w niedzielę, prawie cały dzień spędziłam w pozycji horyzontalnej taki dzień też jest czasami potrzebny. Piękne szałwie.Pozdrawiam i dobrej nocy życzę Krystyna [2019-06-18 23:50] witaj Iwonko! O tak gorąco wszędzie. W szkole dzieci kładły się na ławkach...jutro już zakończenie rok Lawinia [2019-06-18 21:22] witaj Iwonko u mnie lato w pełni. Było za ciepło na prace ogrodowe,zresztą nie miałam weny do ogrodu. Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-06-18 18:52] Dzien dobry Iwonko! U mnie upalow nie ma a ziemia nasiaknieta wiec jest ok bednarekzk@arcor.de [2019-06-18 14:41] Szałwia super sabina [2019-06-18 12:20] Za pozdrowienia i życzenia dziękuję, odwzajemniam. sabina [2019-06-18 12:20] U mnie też lato z czego się cieszę. sabina [2019-06-18 12:18] Dzień dobry Iwonko sabina [2019-06-18 12:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |