|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj pochwalę się akantem, którego dostałam od Krysi :) Ma pączki kwiatowe, co mnie bardzo cieszy :) [2019-06-16 21:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pokaż ,kiedy zakwitnie w pełni bea [2019-06-27 12:14] cudny,,, nie mam asiok [2019-06-23 08:45] witaj Iwonko. Jestem , to pozdrawiam serdecznie. sabina [2019-06-19 15:56] Witaj Iwonko czyli będzie się działo danusia2458 [2019-06-17 20:47] miłego dnia Iwonko. sabina [2019-06-17 14:23] coś mi głupie wyszło.........."teraz już wiem i powiem co i jak " to i powiem niepotrzebne w zdaniu. sabina [2019-06-17 14:23] na pewno się ucieszyłaś otrzymawszy przesyłkę od Krysi a Krysia zadowolona, że rośnie u Ciebie. sabina [2019-06-17 14:20] teraz już wiem i powiem co i jak i poczekam aż kwiaty się ukażą. sabina [2019-06-17 14:19] dziękuję za wyjaśnienie, tak też myślałam, ale jednak nigdy nie wiadomo, co autor może mieć na myśli sabina [2019-06-17 14:18] dzień dobry Iwonko. sabina [2019-06-17 14:17] dzień dobry Iwonko! Udanego dnia Lawinia [2019-06-17 12:40] będę podziwiała u Ciebie. witaj Iwonko filipek [2019-06-17 10:14] Witaj Iwonko! Ja dostalam akant od Elzuni i tez ma paczki kwiatowe milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-06-17 09:13] różnic szukacćnie będę, po prostu jedno zdjęcie usunę ivonetka [2019-06-17 02:29] uprzedziłaś mnie zanim zdążyłam dodać opis, już napisałaś komentarz.ivonetka [2019-06-17 02:28] Nie mylisz się Sabinko, zdjęcie to samo ivonetka [2019-06-17 02:26] tylko nie mam pewności, przy którym czekać? sabina [2019-06-16 22:07] witaj Iwonko. Wydaje się, że to to samo zdjęcie?? mylę się ?/ sabina [2019-06-16 22:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |