|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was zdjęciem z Ogrodów Kapias, gdzie spędziłam z rodzinką wczorajsze popołudnie. Serdeczne pozdrowienia zasyłam i życzę udanego weekendu. [2019-06-14 12:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Miło Cię widzieć ,Iwonko! Na pewno to był miło spędzony czas . Nie byłam nigdy w tym ciekawym miejscu ,za daleko ode mnie . bea [2019-06-27 12:14] tylko pozazdrościć takiego popołudnia byłam tam kilka razykamelia [2019-06-21 09:15] Witaj Iwonko dawno tam nie byłam a lubię ten ogród oglądać danusia2458 [2019-06-16 19:15] Witaj Iwonko, fajne popołudnie miałaś. Ja w tym roku nie byłam w żadnym Ogrodzie. może wybiorę się do Wojsławic jak będą kwitnąć liliowce. Krystyna [2019-06-15 12:10] witaj Iwonko czas spędzony u Kapiasa był chyba bardzo przyjemny. Byłam tam jesienią, teraz oglądam się za innymi ogrodami pokazowymi filipek [2019-06-14 15:39] Za pozdrowienia dziękuję i odwzajemniam. sabina [2019-06-14 15:00] Na pewno czas spędzony z rodzinką i do tego w ogrodach był bardzo przyjemny. sabina [2019-06-14 15:00] Witaj Iwonko sabina [2019-06-14 14:57] Milo Cie widziec Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-06-14 12:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |