|
Rok w ogrodzie![]() jeszcze raz kolkwicja... rozpanoszyła się trochę ;) Wczoraj padłam ofiarą nie tylko komarów ale również kleszcza. Zauważyłam go dopiero w nocy, po kąpieli więc dzisiaj z rana pojechałam do przychodni i pielęgniarka go usunęła. Umiejscowił się tak, że sama nie dałabym rady... Udanego dnia życzę. Ja lecę do kuchni, trzeba już zabrać się za obiad dla rodzinki. [2019-06-12 10:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie komary strasznie tną ,nawet w dzień w cieniu bea [2019-06-13 10:05] Witaj Iwonko, kolkwicja pięknie kwitnie, dobrze, że ma miejsce u mnie też pojawiły się pojedyncze komary a kleszcza Michaś złapał w ubiegłym roku, wkrótce przyjeżdża na 2 tygodnie, muszę być czujna kamelia [2019-06-13 08:51] ja złapałam w zeszłym roku danusia2458 [2019-06-12 21:14] u mnie tylko pojedyncze okazy komarow i dobrze bo bym byla pograziona milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-06-12 11:36] nie chcę wykrakać, ale u mnie prawie komarów nie ma ... pojedyncze Miłego dnia Iwonko Krystyna [2019-06-12 11:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |