|
Rok w ogrodzie![]() Witam w środę. Żar leje się z nieba. Już jest 31 stopni w cieniu. Kolkwicja chińska...sporych rozmiarów. Sadząc ja przed laty nie sądziłam, że taka wielka urośnie. [2019-06-12 10:37] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękny okaz ,ale ogromny bea [2019-06-13 10:04] Witaj Iwonko noooo jest wielka danusia2458 [2019-06-12 21:14] Witaj Iwonko! A ja ja kupilam i musze przeniesc do corki ona ma miejsce bednarekzk@arcor.de [2019-06-12 11:35] Witaj Iwonko! Nie wiedziałam że taka duża rośnie, a kiedyś zastanawiałam się czy jej nie kupić Krystyna [2019-06-12 11:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |