|
Rok w ogrodzie![]() Zdążyłam jeszcze przed północą więc witam we wtorek. To był kolejny upalny dzień. Pod wieczór trochę grzmiało, liczyłam na deszcz ale obeszło bokiem i nie spadła ani kropla. [2019-06-11 23:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! u mnie nadal skwar i zero deszczu bea [2019-06-13 10:04] witaj Iwonko ja podlewałam, bo deszcze poki co mnie omijają filipek [2019-06-12 07:58] pozdrawiam Iwonko serdecznie sabina [2019-06-12 07:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |